ARS LATRANS Orchestra

ARS LATRANS Orchestra

Autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na, organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu.

ARS LATRANS Orchestra 2020/2021

SZTUKA MIŁOŚCI ​

“Sztuka Miłości” to interdyscyplinarny projekt, który za pomocą warstwy muzyczno-lirycznej, wizualnej i teatralnej narracji opowiada historię o poszukiwaniu kontaktu z drugim człowiekiem, nawet wtedy kiedy nie zawsze okazuje się to przyjemnym uczuciem.

SKŁAD

Aleksandra Dąbrowska (Odet), Grzegorz Wardęga (runforrest), Jakub Wojtas (Clock Machine/Kidei), Kuba Jaworski (Gypsy and the Acid Queen), Kuba Tracz (Bass Astral x Igo), Maciej Kwarciński (Hyper Son), Nikodem Dybiński (dybiński), Piotr Wykurz (Clock Machine/Kidei)

_DSC1884_fot_klaudyna_schubert (1)

ARS LATRANS Orchestra 2019

ジャポニスム

3 części - 4 składy - 4 muzyczne podróże:
I FAUNA i autorskie utwory inspirowane japońskimi brzmieniami
II ROOTS - kompozycje na harfę, wiolonczele i syntezatory
III 80's JAPAN
IV All Stars - Japan Popculture

SKŁAD

Adriana Tsirka (Vellow), Aleksandra Dąbrowska (Odet), Emilia Skrzypiec-Steblik, Netali Tsirka (Vellow), Karolina Teernstra (So Flow), Aleksander Czerkawski (Jan Serce/SMKKPM), Grzegorz Wardęga (runforrest), Ignacy Matuszewski (Romantic Fellas), Jakub Wojtas (Clock Machine/Kidei), Kuba Jaworski (Gypsy and the Acid Queen), Kuba Tracz (Bass Astral x Igo), Łukasz Kastelik (Dziewczęta/Jan Serce), Maciej Kwarciński (Hyper Son), Mateusz Mazurkiewicz (So Flow/The Afronauts), Michał Marczak (So Flow), Nikodem Dybiński (dybiński), Oliver Sławiński, Piotr Wykurz (Clock Machine/Kidei), Katarzyna Zabielska, Damian Raźny, Paweł Czarakcziew (Kioto Trio)

Magdalena Kawecka (perfo)

ARS LATRANS Orchestra 2018

Miami Vice

READY
LOAD “Miami Vice"
PRESS PLAY ON TAPE

SKŁAD

Agnieszka Grembowiec, Dorota Biłka, Emilia Skrzypiec-Steblik, Karolina Teernstra (So Flow), Filip Pietrek (dp.2.0), Alex Bączkowski (The Afronauts), Grzegorz Wardęga (runforrest), Igor Walaszek (Bass Astral x Igo/Clock Machine), Jakub Wojtas (Clock Machine/Kidei), Konrad Nikiel (Koko Die/Clock Machine), Krzysztof Maria Wysocki (POTH), Kuba Jaworski (Gypsy and the Acid Queen), Łukasz Kastelik (Dziewczęta/Jan Serce), Nikodem Dybiński (dybiński), Mateusz Czaja, Mateusz Mazurkiewicz (So Flow), Michał Marczak (So Flow), Patryk Pater (Kind Kids), Piotr Wykurz (Clock Machine/Kidei), Szymon Paciora, Kamila Bestry, Franciszek Karpiński, Jakub Suwiński, Szymon Wróblewski, reż. Paweł Sablik (spektakl)